Top 100 : Gemeentes met laagste % donorregistraties

In 2020 zijn circa 45,47 % van het aantal inwoners ingeschreven in het donorregister. Maar per gemeente verschilt het nogal.

Onderstaand de top 100 van gemeentes waarbij het % geregistreerde inwoners in de donorregister het laagst is.

GemeenteGeregistreerdNiet-geregistreerdGereg %Niet-gereg %
Urk4,711,628,83%71,17%
Staphorst4,49,731,21%68,79%
Vaals3,35,935,87%64,13%
‘s-Gravenhage170,8299,436,32%63,68%
Diemen10,116,937,41%62,59%
Oldebroek7,612,537,81%62,19%
Schiedam26,242,538,14%61,86%
Amsterdam293,5475,738,16%61,84%
Rotterdam215,8349,438,18%61,82%
Zwartewaterland7,411,638,95%61,05%
Amstelveen3147,639,44%60,56%
Achtkarspelen9,614,539,83%60,17%
Neder-Betuwe8,112,239,90%60,10%
Dantumadiel6,69,940,00%60,00%
Renswoude1,82,740,00%60,00%
Barneveld19,729,140,37%59,63%
Reimerswaal7,711,340,53%59,47%
Ameland1,31,940,63%59,38%
Twenterand11,917,240,89%59,11%
Katwijk2333,240,93%59,07%
Molenlanden15,422,240,96%59,04%
Wassenaar9,513,641,13%58,87%
Elburg8,211,641,41%58,59%
Bunschoten7,710,841,62%58,38%
Capelle aan den IJssel24,633,942,05%57,95%
Lopik5,37,342,06%57,94%
Rijssen-Holten13,618,742,11%57,89%
Nunspeet1013,742,19%57,81%
Stadskanaal11,916,342,20%57,80%
Westerwolde9,713,242,36%57,64%
Almere76,4103,842,40%57,60%
Hardinxveld-Giessendam6,68,942,58%57,42%
Ommen6,7942,68%57,32%
Putten8,911,942,79%57,21%
Kampen19,726,342,83%57,17%
Zandvoort6,68,842,86%57,14%
Wierden9,112,142,92%57,08%
Hardenberg22,63042,97%57,03%
Dinkelland10,113,442,98%57,02%
Zaltbommel10,714,143,15%56,85%
Terschelling1,92,543,18%56,82%
Heerde79,243,21%56,79%
Tytsjerksteradiel12,115,943,21%56,79%
Maastricht48,263,243,27%56,73%
Alblasserdam7,49,743,27%56,73%
Tubbergen8,110,643,32%56,68%
Zaanstad58,97743,34%56,66%
Krimpen aan den IJssel11,114,543,36%56,64%
Scherpenzeel3,64,743,37%56,63%
Laren (NH.)4,35,643,43%56,57%
Delft40,552,743,45%56,55%
Almelo27,936,343,46%56,54%
Haarlemmermeer59,176,843,49%56,51%
Pekela4,76,143,52%56,48%
Beverwijk15,820,543,53%56,47%
Noardeast-Fryslân17,122,143,62%56,38%
Albrandswaard9,612,443,64%56,36%
Aalsmeer12,115,643,68%56,32%
Sliedrecht9,412,143,72%56,28%
Dalfsen10,91443,78%56,22%
Vlaardingen2835,943,82%56,18%
Delfzijl9,612,343,84%56,16%
Midden-Groningen23,630,243,87%56,13%
Vijfheerenlanden21,527,543,88%56,12%
Hoogeveen21,327,144,01%55,99%
Woudenberg56,344,25%55,75%
Ouder-Amstel5,46,844,26%55,74%
Enschede62,578,744,26%55,74%
Harlingen6,27,844,29%55,71%
Barendrecht18,623,444,29%55,71%
Tholen9,812,344,34%55,66%
Uithoorn11,414,344,36%55,64%
West Betuwe19,724,744,37%55,63%
Lelystad3037,644,38%55,62%
Dordrecht46,45844,44%55,56%
Schiermonnikoog0,40,544,44%55,56%
Tiel16,520,644,47%55,53%
Eindhoven92,5115,444,49%55,51%
Rhenen7,79,644,51%55,49%
Zuidplas16,720,844,53%55,47%
Maasdriel9,812,244,55%55,45%
Noordoostpolder1822,444,55%55,45%
Westerkwartier24,530,444,63%55,37%
Altena21,626,744,72%55,28%
Oldambt15,318,944,74%55,26%
Terneuzen21,726,844,74%55,26%
Sluis9,411,644,76%55,24%
Westland42,952,944,78%55,22%
Veenendaal25,531,344,89%55,11%
Kerkrade18,522,744,90%55,10%
Hulst11,113,644,94%55,06%
Goeree-Overflakkee19,724,144,98%55,02%
Ooststellingwerf10,212,445,13%54,87%
Edam-Volendam14,417,545,14%54,86%
Ede45,455,145,17%54,83%
Velsen27,333,145,20%54,80%
Epe13,316,145,24%54,76%
Nijkerk16,720,245,26%54,74%
Midden-Drenthe13,416,245,27%54,73%
Hattem4,85,845,28%54,72%
Aantal inwoners * 1.000