Top 100 : Gemeentes met hoogste % donorregistraties

In 2020 zijn circa 45,47 % van het aantal inwoners ingeschreven in het donorregister. Maar per gemeente verschilt het nogal.

Onderstaand de top 100 van gemeentes waarbij het % geregistreerde inwoners in de donorregister het hoogst is.

GemeenteGeregistreerdNiet-geregistreerdGereg %Niet gereg %
Goirle11,29,653,85%46,15%
Nuenen, Gerwen en Nederwetten10,89,852,43%47,57%
Oirschot8,7852,10%47,90%
Heeze-Leende7,56,952,08%47,92%
Geldrop-Mierlo18,216,852,00%48,00%
Venray20,118,651,94%48,06%
Eersel8,88,251,76%48,24%
Sint-Michielsgestel13,212,351,76%48,24%
Waalre7,87,351,66%48,34%
Valkenswaard14,413,551,61%48,39%
Renkum14,513,651,60%48,40%
Dongen11,911,251,52%48,48%
Horst aan de Maas19,418,351,46%48,54%
Son en Breugel7,77,351,33%48,67%
Oost Gelre13,512,851,33%48,67%
Gilze en Rijen11,811,351,08%48,92%
Beek (L.)7,3751,05%48,95%
Best13,51350,94%49,06%
Oisterwijk11,811,450,86%49,14%
Bladel9,28,950,83%49,17%
Langedijk12,512,150,81%49,19%
Geertruidenberg9,69,350,79%49,21%
Castricum16,215,750,78%49,22%
Bunnik6,66,450,77%49,23%
Laarbeek10,19,850,75%49,25%
Hilvarenbeek76,850,72%49,28%
Mook en Middelaar3,63,550,70%49,30%
Wijchen18,417,950,69%49,31%
Heumen7,47,250,68%49,32%
Stein (L.)11,511,250,66%49,34%
Vught11,611,350,66%49,34%
Veldhoven20,319,850,62%49,38%
Heiloo10,710,550,47%49,53%
Voerendaal5,65,550,45%49,55%
Reusel-De Mierden5,75,650,44%49,56%
Uitgeest65,950,42%49,58%
Haaren6,56,450,39%49,61%
Boxmeer13,313,150,38%49,62%
Someren8,68,550,29%49,71%
Beuningen11,511,450,22%49,78%
Oosterhout24,724,550,20%49,80%
Gorinchem16,216,150,15%49,85%
Peel en Maas19,419,350,13%49,87%
Heusden19,719,650,13%49,87%
Rozendaal0,70,750,00%50,00%
Alphen-Chaam4,54,550,00%50,00%
Mill en Sint Hubert4,94,950,00%50,00%
Grave5,55,550,00%50,00%
Westervoort6,66,650,00%50,00%
Asten7,47,450,00%50,00%
Beekdaelen16,216,250,00%50,00%
Etten-Leur19,119,150,00%50,00%
Nijmegen78,979,149,94%50,06%
Overbetuwe20,720,849,88%50,12%
Leiderdorp11,811,949,79%50,21%
Duiven11,111,249,78%50,22%
Lingewaard20,320,549,75%50,25%
Zutphen21,121,449,65%50,35%
Leusden13,213,449,62%50,38%
De Bilt18,618,949,60%50,40%
Beesel66,149,59%50,41%
Aa en Hunze11,311,549,56%50,44%
‘s-Hertogenbosch67,568,849,52%50,48%
Wijk bij Duurstede10,310,549,52%50,48%
Sint Anthonis5,15,249,51%50,49%
Koggenland9,910,149,50%50,50%
Zevenaar19,219,649,48%50,52%
Boxtel13,513,849,45%50,55%
Meierijstad35,336,149,44%50,56%
Houten21,221,749,42%50,58%
Meerssen8,48,649,41%50,59%
Goes16,717,149,41%50,59%
Drimmelen1212,349,38%50,62%
Berg en Dal15,515,949,36%50,64%
Sittard-Geleen41,142,249,34%50,66%
Zwolle54,756,249,32%50,68%
Landerd6,8749,28%50,72%
Loon op Zand10,210,549,28%50,72%
Soest20,120,749,26%50,74%
Gemert-Bakel13,213,649,25%50,75%
Borne9,910,249,25%50,75%
Moerdijk16,216,749,24%50,76%
Stede Broec9,39,649,21%50,79%
Lochem14,915,449,17%50,83%
Bergen (L.)5,8649,15%50,85%
Eijsden-Margraten11,311,749,13%50,87%
West Maas en Waal8,48,749,12%50,88%
Deurne1414,549,12%50,88%
Amersfoort66,268,649,11%50,89%
Teylingen16,116,749,09%50,91%
Opmeer5,15,349,04%50,96%
Brunssum12,312,849,00%51,00%
Heerhugowaard24,225,248,99%51,01%
Raalte16,216,948,94%51,06%
Cuijk10,911,448,88%51,12%
Maasgouw10,711,248,86%51,14%
Berkelland19,12048,85%51,15%
Drechterland8,48,848,84%51,16%
Tynaarlo14,31548,81%51,19%
Bergeijk8,18,548,80%51,20%